Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Kolejny port - Krka

Kolejny port - Krka

Kolejnym punktem naszego programu, właściwie obligatoryjnym, jako że pragnęliśmy koniecznie zobaczyć to miejsce, był park narodowy Krka – rzeki, która umieszczona jest niedaleko miasteczka Skradin, które natomiast jest wzniesione nieopodal Szibenika, wobec tego nie musieliśmy przydzielać wiele czasu na dotarcie na miejsce.

Ten czas odebrało nam oglądanie wspaniałych zakątków w okolicy – wybrzeże Chorwacji rzeczywiście jest wyjątkowe, ponieważ właściwie non stop jest tam coś, na czym można się skoncentrować – małe miasteczka na wybrzeżu, fascynujące wysepki, a prócz tego aura była rewelacyjna. Wywnioskowaliśmy, że w istocie wynajem jachtu był najlepszym rozwiązaniem, jako że mogliśmy podobnie wybrać zwyczajną ekskursję – może następnym razem?

Gdy przybyliśmy do mariny w Skradin, zostawiliśmy w tamtym miejscu nasz jacht i wybraliśmy się na eskapadę do parku rzeki Krka, żeby ujrzeć tam niechybnie jedne z najpiękniejszych wodospadów z licznymi kaskadami. Dodatkowo również powinno się zobaczyć wyspę Visovac – to też niesamowity krajobraz, dlatego że wśród szmaragdowych wód wznosi się maleńka wyspa z klasztorem – trzeba to ujrzeć!


Głosuj (0)

skipperovento 11:12:07 11/02/2016 [Powrót] KomentujOto ja.Strona Główna


Dodaj do Ulubionych
Licznik: 3229


Księga.

Księga Gości 0
Dodaj do Księgi


Ulubione.
Linki.Archiwum.

2016
Luty
2015
Październik
Marzec
2014
Grudzień
Listopad
Wrzesień
Lipiec
Czerwiec
Maj