Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Wspomnienia z portu Dubrownik

Wspomnienia z portu Dubrownik

Końcowe trzy dni naszej wyprawy spędziliśmy w Dubrowniku. To jedno z kultowych miast w Chorwacji, które również ma wielowiekowe dzieje i w gruncie rzeczy ma też do przedstawienia mnóstwo malowniczych zakamarków.

Średniowieczne zabytki, bardzo dobrze uchronione mury miejskie i strażnice, pałace z czasu weneckiego, prócz tego kościoły gotyckie, barokowe faktycznie są tam nadzwyczaj piękne. Pogoda była udana, a przez trzy dni poświęciliśmy na odpoczynek i zwiedzanie mnóstwo czasu. Nie ulega wątpliwości, także nie oszczędzaliśmy na jedzeniu, ponieważ żal nam było odjeżdżać. Wykonaliśmy okazałe zakupy, oddaliśmy jacht i pożegnaliśmy się z Chorwacją.

Reasumując, naprawdę polecamy odpoczynek w Dalmacji, zwłaszcza ten aktywny, gdyż wyczarterowanie jachtu nie jest nadzwyczaj zawikłane i w dodatku w żadnym razie nie jest kosztowne. W rzeczy samej, trzeba posiadać patent, ale nawet jeśli nie jest to osiągalna alternatywa, wobec tego można kupić bilet i popłynąć na wyprawę statkiem wycieczkowym albo po prostu nabyć wyprawę objazdową z biura turystycznego.

Samodzielne planowanie wypraw jednak jest o wiele bardziej ciekawe. Polecamy Chorwację na wakacje!


Głosuj (0)

skipperovento 18:05:24 16/03/2015 [Powrót] KomentujOto ja.Strona Główna


Dodaj do Ulubionych
Licznik: 3229


Księga.

Księga Gości 0
Dodaj do Księgi


Ulubione.
Linki.Archiwum.

2016
Luty
2015
Październik
Marzec
2014
Grudzień
Listopad
Wrzesień
Lipiec
Czerwiec
Maj