Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Krka wita nas

Krka wita nas

Nie wyłącznie Chorwacja znana jest ze swoich cudownych zabytków, ale również niebywale ślicznej natury. Z nią mieliśmy szansę się spotkać w Parku Narodowym Krka, w którym mieszczą się olśniewające wodospady z kaskadami, w tym ten najmocniej znany, mianowicie Skradinski Buk. Dotarcie na miejsce naszym jachtem nie pochłonęło nam zbyt wiele czasu, ponieważ Skradin, który był naszym finalnym punktem tego dnia, jest umiejscowiony w pobliżu Szibenika, wobec tego nasza wycieczka była wówczas dość opieszała i mogliśmy poświęcić czas na oglądanie nabrzeża, opalanie się, wobec tego było nadzwyczaj miło.W miejscowości Skradin, przy której znajduje się rzeka Krka ze wspomnianymi wspaniałymi wodospadami, posiada niedużą marinę, lecz da się także zwiedzić rzekę swoim jachtem, tylko musi mieć prawidłowo płytkie zanurzenie – maksymalnie do 2 metrów, wobec tego warto na to skierować uwagę, jeśli czarteruje się jacht.

Wystarczy wejść na sekcję Czartery jachtów Chorwacja, jest tam opisane wszystko co jest konieczny do wynajęcia jachtu.Wodospady były rewelacyjne! Jeszcze nigdy poprzednio nie zobaczyliśmy tak spiętrzonej i żywotnej wody, a szum był ogłuszający! Zrobiliśmy wtedy bez liku zdjęć, dlatego że nie można było oderwać wzroku od wspaniałej natury.


Głosuj (0)

skipperovento 14:49:39 4/07/2014 [Powrót] KomentujOto ja.Strona Główna


Dodaj do Ulubionych
Licznik: 3229


Księga.

Księga Gości 0
Dodaj do Księgi


Ulubione.
Linki.Archiwum.

2016
Luty
2015
Październik
Marzec
2014
Grudzień
Listopad
Wrzesień
Lipiec
Czerwiec
Maj